Targi CEDE już za miesiąc!

Targi CEDE już za miesiąc!

Wystawa i aż trzy różne programy edukacyjne - tak wygląda ramowa propozycja tegorocznej, jubileuszowej edycji targów CEDE, które odbędą się w Łodzi w dniach 22-24 września.

Z okazji 30-lecia CEDE, organizatorzy wraz z Partnerami, przygotowali wiele atrakcji dla gości, którzy pojawią się w Łodzi wczesną jesienią. Tradycyjnie, najważniejszym elementem wydarzenia będzie wystawa z udziałem najważniejszych producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy. Na stoiskach nie zabraknie doświadczonych ekspertów, służących fachową poradą, z pewnością chętniej niż zwykle przystających na negocjacje cen.

- Targi to w dalszym ciągu najlepsza okazja dla osób, które w jednym miejscu chcą porównać kilka różnych modeli produktów. To łatwiejsze niż odwiedziny nawet w najlepszych showroom’ach. Istotą targowych spotkań jest także zdobywanie wiedzy i wymiana doświadczeń. Dlatego właśnie CEDE, to świetne miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój warsztat i praktykę – podkreślają organizatorzy, przypominając, że wstęp na wystawę jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji online.

Równolegle do wystawy odbędą się aż trzy konferencje. Forum Cyfrowe BE DIGITAL powinno zainteresować lekarzy i techników dentystycznych zastanawiających się nad sensem tzw. digital dentistry. Udział w wykładach, warsztatach i debatach powinna uzupełnić wizyta w cyfrowej Strefie Testów. Odbędą się w niej: Festiwal Skanerów, testy oprogramowania i pokazy druku 3D. Partnerami projektu są najważniejsi dostawcy technologii cyfrowych* na rynek stomatologiczny oraz Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych.

Pomysłodawcą drugiego z projektów edukacyjnych – Forum CEDE Dental Challenge jest dr n. med. Bartosz Suliborski. Niekwestionowany autorytet i ceniony szkoleniowiec zaprosił do Łodzi wybitnych praktyków z USA. - Sesja jest efektem współpracy i osobistych kontaktów z Uniwersytetem Maryland, wybór tematów – pochodną obserwacji pracy polskich praktyków i pytań, które otrzymuję. Sądzę, że wykłady naszych gości trafią do praktyków o różnej skali doświadczenia - podkreśla autor. W programie znalazły się takie tematy jak: powikłania w endodoncji, praca pod mikroskopem, peri-implantitis, stomatologia estetyczna, regeneracja przyzębia oraz cyfrowa implantologia.

Trzecim wydarzeniem umożliwiającym pozyskanie wiedzy jest konferencja w pełni poświęcona związkom stomatologii i medycyny estetycznej, współorganizowana przez Aesthetic Business.

- Znakomici eksperci: dr n. med. Izabela Załęska, dr n. med. Jacek Ciesielski, dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska, dr n. med. Mateusz Tomaszewski, dr Erika Bulko, dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek oraz dr Wiktor Suchy pomogli już niejednemu lekarzowi dentyście poszerzyć horyzonty wiedzy oraz perspektywę finansową. Tematyka konferencji idealnie wpisuje się w rynkowe trendy. Program zadowoli zarówno tych, którzy szukają sprawdzonej wiedzy na temat konkretnych procedur (usta, rewitalizacja skóry, toksyna botulinowa powikłania etc.), związków z leczeniem stomatologiczno-ortodontycznym, jak i tych, którzy potrzebują twardych argumentów potwierdzających, że otworzenie się na medycynę estetyczną naprawdę się opłaca (będzie kalkulator zyskowności!) – zauważa Małgorzata Burda z Aesthetic Business.

Wizytę w Łodzi warto zaplanować już dziś. W czwartek organizatorzy zapraszają do Pałacu Poznańskiego na uroczysty bankiet. W piątkowy i sobotni wieczór miastem zawładną: światło i muzyka. Festiwal Światła pozwoli przekonać się jak bardzo Łódź zmieniła się w ostatnich latach.

Rejestracja na wystawę, konferencję oraz bankiet dostępna jest na »tutaj«

* Partnerami Forum Cyfrowego BE DIGITAL są: Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych, Natrodent, CadXpert, Dentsply Sirona, Optident, Meditrans, Silesia Dental, Zfx Wrocław, Hol-Dental Depot, 3Shape, Wellcamdent, Integra, Roko Dental, TechdentalTV, Polorto, Medicover, Mikran oraz Scheftner.