Spotkanie z wystawcami

Spotkanie z wystawcami

Od 20 stycznia firmy zainteresowane uczestnictwem w 29. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE mają możliwość zarezerwowania terminu spotkania z organizatorami wystawy również poprzez wirtualny kalendarz zintegrowany z komunikatorem Zoom.

- Jesteśmy optymistami co do możliwości spotkania się w ramach CEDE jesienią w Łodzi, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że część przygotowań do wydarzenia będzie odbywać się w tzw. reżimie sanitarnym. Wychodząc naprzeciw sytuacji uruchomiliśmy wirtualny kalendarz, poprzez który można rezerwować indywidualne spotkania online poświęcone CEDE 2021. Rozmowy wirtualne nie zastąpią tych twarzą w twarz, ale z radością spotkamy się z zainteresowanymi udziałem firmami, chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości. Bezustannie staramy się być na wyciągnięcie dłoni, nawet pomimo warunków epidemiczno-sanitarnych i obowiązujących rekomendacji. Właściwie wyłącznie w taki sposób zorganizowaliśmy Virtual Dental Exhibition by CEDE jesienią ubiegłego roku. Naturalnie pozostajemy otwarci na tradycyjne formy kontaktu i umawiania spotkań - podkreślają przedstawiciele firmy Exactus. 

Aby zarezerwować spotkanie należy kliknąć poniższy przycisk, a następnie wybrać termin i wprowadzić swoje dane. Potwierdzenie spotkania, wraz z linkiem do łączenia za pomocą Zoom zostanie wysłany na podany adres email. W agendzie spotkania organizatorzy zaplanowali m.in. prezentację obiektu EXPO w Łodzi oraz planu wystawy, a także omówienie warunków udziału w wydarzeniu i przedstawienie kluczowych projektów.


Przypomnijmy, że CEDE 2021 odbędzie się w Łodzi w dniach 16-18 września. Udział w wystawie potwierdziło wiele firm, które zdecydowały się przenieść rezerwacje z ubiegłego roku.