Nowa siedziba Promedus czyli nowe możliwości!

Nowa siedziba Promedus czyli nowe możliwości!

Nowa siedziba Promedus czyli nowe możliwości!

Ostatnie lata działalności firmy Promedus były okresem wzmożonych działań związanych z rozbudową oferty produktowej jak i również poszerzeniem zakresu świadczonych usług. Konsekwencją tego procesu była potrzeba stworzenia odpowiedniej przestrzeni dla wciąż rosnącego zespołu, jak i dla odwiedzających nas Klientów.

Wiosną 2020 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łodzi, przy ulicy Janosika 135. Pod tym adresem mieści się dobrze zlokalizowany budynek wolnostojący z dużym parkingiem. Można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do Promedus - wyjeżdżając na ul. Brzezińską w łatwy i szybki sposób można przemieścić się w dowolnym kierunku. Duże niebieskie logo firmy na jasnej elewacji jest jednoznaczną wskazówką, że trafili Państwo pod właściwy adres.

Nowe miejsce dało nam ogromne możliwości rozwoju i znacząco podniosło jakość oferowanych usług. Teraz urządzenia z naszej oferty można obejrzeć i przetestować w ogromnej sali pokazowej. Klient może poczuć się jak na targach, z tą różnicą, że jest to spotkanie indywidualne i może wybrać dowolny, dogodny termin.

Nowe przestrzenie wprowadziły również nowe usługi do naszego portfolio – profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu mikroskopii, radiologii oraz sterylizacji, z najlepszymi wykładowcami w komfortowych warunkach i z użyciem najlepszego sprzętu. Mamy do dyspozycji multimedialną salę wykładową, na ponad 30 osób, która w kilka chwil może stać się salą warsztatową. Salę wynajmujemy również na potrzeby szkoleń zewnętrznych.

W nowej siedzibie firmy Promedus kontakty z klientami i sprzedaż jest realizowana w komfortowym biurze dla kilku osób. Tutaj dbamy o dobór najbardziej optymalnej oferty, proponujemy najlepsze urządzenia i rozwiązania. Nasi pracownicy mają długoletnie doświadczenie i znajomość rynku. Teraz w nowych przestrzeniach ich praca jest jeszcze bardziej wydajna i satysfakcjonująca.

Nowy budynek posiada również wielką przestrzeń magazynową pozwalającą na przechowywanie większości rodzajów naszych produktów i doskonałą logistykę. Zapewniamy płynność w dostawach, a czas realizacji skraca się do minimum. Większość naszych zamówień wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Serwis firmy Promedus w nowej siedzibie to szczególne miejsce. To tutaj nasi inżynierowie czuwają nad tym, żeby Państwa sprzęt powrócił do niezawodnej pracy najszybciej jak to możliwe. Pracujemy zdalnie, na miejscu u klienta lub w naszym serwisie. Wsparciem dla naszych inżynierów jest nowoczesne zaplecze techniczne, komfortowe warunki pracy i usystematyzowany system realizacji spraw serwisowych.

Nieskromnie powiemy, że jesteśmy bardzo dumni z tego, jak dobrze pracuje się w komfortowych warunkach nowoczesnej siedziby.

Serdecznie zapraszamy Państwa do indywidualnych spotkań  podczas, których bez presji czasowej wspólnie zaplanujemy najlepsze rozwiązania i dobierzemy najbardziej optymalne urządzenia.

Zespół Promedus

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją: https://www.promedus.pl/aktualnosci/674-nowa-siedziba-promedus