Medycyna estetyczna dla stomatologów na CEDE!

Medycyna estetyczna dla stomatologów na CEDE!

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej? Myślisz o rozszerzeniu oferty gabinetu? Szukasz argumentów, że to się naprawdę opłaca? Przyjedź na targi CEDE 2022 do Łodzi (22-24 września), skorzystaj z wiedzy doświadczonych ekspertów i zaoferuj pacjentom holistyczne leczenie.

Zapraszamy na konferencję dla lekarzy stomatologów pt. „Zabiegi medycyny estetycznej ukoronowaniem leczenia stomatologiczno-ortodontycznego”, która odbędzie się w ramach 30. edycji targów CEDE 2022 w Łodzi. Współorganizatorem wydarzenia jest Aesthetic Business, multimedialna platforma internetowa skierowana do branży beauty, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów estetycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji? Jednym z kluczowych powodów są eksperci zaproszeni do udziału. Dr n. med. Izabela Załęska, dr n. med. Jacek Ciesielski, dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska, dr n. med. Mateusz Tomaszewski, dr Erika Bulko, dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek oraz dr Wiktor Suchy to specjaliści, którzy pomogli już niejednemu lekarzowi dentyście poszerzyć horyzonty wiedzy oraz perspektywę finansową. Tematyka konferencji idealnie wpisuje się w rynkowe trendy. Program zadowoli zarówno tych, którzy szukają sprawdzonej wiedzy na temat konkretnych procedur (usta, rewitalizacja skóry, toksyna biotulinowa powikłania etc.), związków z leczeniem stomatologiczno-ortodontycznym, jak i tych, którzy potrzebują twardych argumentów potwierdzających, że otworzenie się na medycynę estetyczną naprawdę się opłaca (będzie kalkulator zyskowności!).

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz rejestracji. Do 20 sierpnia obowiązuje 15 proc. rabat!

Zobacz program          Zarejestruj się