MAKROMED - pneumatyczne unity stomatologiczne

MAKROMED - pneumatyczne unity stomatologiczne

Jakie wyzwania stoją obecnie przed każdy stomatologiem i managerem gabinetu stomatologicznego?

Nadchodzące trudne ekonomicznie czasy nie skłaniają do inwestycji w nowy sprzęt. Z drugiej strony zaostrza się konkurencja o pacjenta pomiędzy gabinetami stomatologicznymi, a nowoczesny sprzęt, choćby taki jak unit stomatologiczny, jest jednym z najważniejszych elementów budujących przewagę, równocześnie zwiększającym komfort i bezpieczeństwo pracy. Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania prowadzonej praktyki lekarskiej, stomatolog musi pracować na sprzęcie godnym zaufania i bezawaryjnym.

Czy jest na to jakaś rada?

Co zatem zrobić, gdy produkty wiodących zagranicznych firm drożeją w oczach, zarówno z uwagi na wzrost kosztów produkcji, jak i na drożejące waluty, takie jak dolar czy euro? Warto wtedy zaufać sprawdzonemu, rodzimemu producentowi. Polski sprzęt to nie tylko wyjątkowo przystępne ceny zakupu, ale i jego późniejsze utrzymanie jest łatwiejsze i znacznie tańsze.

Warto podkreślić, iż od 2000 roku już kilka tysięcy unitów stomatologicznych produkcji firmy Makromed znalazło swoje miejsce w gabinetach stomatologicznych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Jesteśmy zatem producentem z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki rozległej sieci współpracujących z nami firm handlowo-serwisowych, zarówno zakup, jak i montaż oraz serwis sprzętu jest szybki i bezproblemowy.

Jak wygląda oferta firmy Makromed?

Obecnie w ofercie firmy znajdują się dwie marki – CERTUS oraz EXIMA – w jednej, nowoczesnej linii wzorniczej. W obu markach dostępny jest flagowy model NEO, który miał swoją premierę w 2018 roku. Na wiosnę 2021r. do oferty dołączył model R1, będący bezpośrednim, odświeżonym następcą popularnego, podstawowego w ofercie modelu X1, w dwóch wersjach: R1G z górnymi odciągami oraz R1D z rękawami wiszącymi. Unity wyposażamy w produkowany przez nas fotel stomatologiczny AMICUS. Takie zestawienie zapewnia niezawodność działania dwóch kompatybilnych urządzeń, połączonych w zintegrowaną całość.

Co istotne, polskie urządzenia medyczne spełniają te same wyśrubowane wymogi, jak wyroby innych europejskich producentów – zobowiązuje nas do tego m.in. nowa regulacja unijna MDR. Można śmiało powiedzieć, że znajdujemy się w czołówce firm posiadających dogłębną wiedzę na temat produkcji pneumatycznych unitów stomatologicznych.

Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat unitów?

Więcej na temat unitów naszej produkcji można znaleźć pod adresem www.makromed.com.pl, a własną konfigurację przygotować, korzystając z zamieszczonego tam intuicyjnego konfiguratora. Pełna ekspozycja unitów oraz pozostałego wyposażenia gabinetów stomatologicznych znajduje się w rozbudowanej niedawno siedzibie naszej firmy w Łodzi przy ul. Czechosłowackiej 1.

Wszystkie produkowane modele będzie można obejrzeć, a także dokonać konfiguracji i wyceny własnego unitu, na stoisku firmy Makromed podczas targów CEDE w Łodzi w dniach 22-24 września (stoisko A3.21, zaraz przy pierwszym wejściu na główną halę).