ŁAP RABAT! od firmy Marrodent

ŁAP RABAT! od firmy Marrodent
Planujesz udział w CEDE 2022? Pobierz i zarejestruj bezpłatną kartę wstępu i zyskaj voucher do odbioru rabatu na stoisku firmy Marrodent.

Pierwszych 20 osób, które zarejestrują się po mailingu, który wyślemy 17 września br. otrzyma voucher z 30% rabatem na pierwsze 3 wykonane przypadki w systemie alignerowym Reveal. Voucher do zrealizowania na stoisku firmy Marrodent podczas wystawy CEDE 2022 (stoisko D1.32). Voucher zostanie wysłany mailem na adres podany podczas rejestracji.

Akcja ŁAP RABAT!, to niespodzianka dla wszystkich noworejestrujących się na CEDE. Niezależnie czy jesteś dentystą, higienistką, technikiem czy asystentką, w ramach zabawy, możesz – zupełnie bezpłatnie – otrzymać promocyjny voucher do realizacji na stoisku podczas CEDE 2022. Nagrody to przeważnie atrakcyjne rabaty lub upominki, próbki i narzędzia testowe. Zasady zabawy są dziecinnie proste!

Wystarczy uważnie obserwować stronę www.cede.pl, profil FB CEDE oraz swoją skrzynkę mailową.

Jeżeli nigdy nie podawałeś/aś nam swojego maila możesz to zrobić wpisując go »TUTAJ«

Przez najbliższe tygodnie będziemy informować, z kim bawimy się w danym tygodniu i jaki voucher dorzucamy do rejestracji bezpłatnej karty wstępu. Następnie wyślemy mailing. Jeżeli otrzymasz informację o rozpoczęciu zabawy niezwłocznie zarejestruj się według podanych wskazówek.

I…tyle! Jeżeli uda Ci się być w gronie szczęśliwców (liczbę osób uprawnionych do realizacji vouchera określa wystawca) wyślemy ci powiadomienie pocztą email. Nie martw się, nie zapomnisz o voucherze, przypomnimy Ci o nim także przed rozpoczęciem CEDE.

Uwaga, w akcji ŁAP RABAT! Mogą brać udział jedynie osoby, które nie mają już pobranej karty wstępu na CEDE 2022.