Forum Cyfrowe BE DIGITAL – weź udział!

Forum Cyfrowe BE DIGITAL – weź udział!

Ruszyła rejestracja na 1. Forum Cyfrowe BE DIGITAL - projekt edukacyjno-biznesowy, jakiego w Polsce jeszcze nie było. W Łodzi, podczas CEDE 2022,  będziecie mogli zapoznać się z najlepszymi technologami digital dentistry: posłuchać o nich, przetestować je i kupić w promocyjnych cenach.

Najlepsze technologie cyfrowe dla stomatologii w jednym miejscu, dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych tylko podczas CEDE 2022. Piszemy, że takiego wydarzenia jeszcze nie było nie na wyrost. Nie zdarzyło się bowiem, aby pod jednym dachem, w jednym programie edukacyjnym i jednej strefie testów spotkali się producenci i dystrybutorzy różnych technologii. Taki zestaw gwarantuje uczestnikom maksymalny przegląd rynku, szerokie możliwości zapoznania się z ofertą i właściwy wybór. W projekt zaangażowali się: Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych PTTD, Natrodent - Profesjonalne Systemy Protetyczne, CadXpert - Systemy Druku 3D, Optident, Silesia Dental Stomatologia, Zfx Wrocław, 3Shape Poland, S&S Scheftner GmbH, Wellcamdent, Zirkonzahn Poland, Meditrans, mikran.pl, Dentsply Sirona oraz Hol-Dental Depot. Parterami Medialnymi Projektu są: Nowoczesny Technik Dentystyczny, Dental IQ i Dental Labor.

Czym jest Forum Cyfrowe BE DIGITAL? To jedno z wydarzeń CEDE 2022. W praktyce, to: ponad 30 tematów, które zaprezentujemy w formie wykładów, warsztatów i pokazów, 14 znakomitych Partnerów, Strefa Digital z festiwalem skanerów, testami oprogramowania i kompendium druku 3D oraz wiele więcej. Wspieramy rozwój stomatologii cyfrowej bo wierzymy, że ma to sens!

Zobacz program          Zamów uczestnictwo

Jesteś lekarzem dentystą lub technikiem dentystycznym? Zastanawiasz się nad zakupem skanera, drukarki 3D czy innego urządzenia cyfrowego? Nie zwlekaj, wybierz właściwy pakiet uczestnictwa, przyjedź do Łodzi i przekonaj się, że stomatologia cyfrowa jest również dla Ciebie.