DOŁĄCZ DO PARTNERÓW 2. FORUM CYFROWEGO BE DIGITAL!

Dołącz do Partnerów 2. Forum Cyfrowego BE DIGITAL!

Stomatologia cyfrowa nie ma przed Tobą tajemnic? Produkujesz lub sprzedajesz technologie odmieniające codzienną pracę lekarzy dentystów i techników dentystycznych? Chcesz oczarować i pozyskać nowych klientów?

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w 2. Forum Cyfrowym BE DIGITAL, które odbędzie się w ramach CEDE 2023 (21-23 września, EXPO Łódź).

Rozwiązania w zakresie stomatologii cyfrowej można zaprezentować wybierając jeden z poniższych formatów/lub wszystkie:

  • prezentacja produktu w Strefie Testów (dodatkowa, nieodpłatna przestrzeń dla wystawców CEDE 2023, umożliwiająca zaprezentowanie produktu niezależenie od głównego stoiska)
  • sesja firmowa, wykład lub warsztat (autonomiczny projekt pod szyldem Forum BE DIGITAL, Państwo decydują o: formacie, wykładowcach, odpłatnościach)
  • short story na Scenie Forum BE DIGITAL (wystąpienia do 20 minut, wstęp wolny dla publiczności, scena będzie zlokalizowana w centrum pawilonu EXPO, tuż obok Strefy Testów)

Zgodnie z ideą, FORUM BE DIGITAL jest skierowane zarówno do lekarzy dentystów jak i techników dentystycznych. Celem projektu jest promocja stomatologii cyfrowej, umożliwienie Partnerom dotarcia do nowych Klientów, lekarzom i technikom zdobycie wiedzy ułatwiającej podjęcie właściwej decyzji przed zakupem.

Partner BE DIGITAL nie ponosi dodatkowych kosztów rejestracyjnych ani opłat za powierzchnię w Strefie Testów. Dodatkowe opłaty mogą wynikać z pozastandardowej identyfikacji graficznej stoiska w Strefie Testów, opłat za wynajem sali wykładowej/warsztatowej, kosztów usług cateringowych lub z tytułu fee wykładowcy.

Firma zaangażowana w realizację BE DIGITAL otrzymuje status Partnera, logo firmy zostaje umieszczone we właściwych miejscach na stronie www.cede.pl oraz będzie publikowane w materiałach promocyjno-reklamowych: drukowanych oraz online. Dodatkowo, Partner BE DIGITAL może skorzystać z bazy CEDE/Exactus w celu wysyłki newslettera (1 raz, data do ustalenia).

Partnerem BE DIGITAL - w pierwszej kolejności - może być wystawca CEDE.

Zachęcam także do lektury tekstu podsumowującego ekspercką debatę poświęconą edukacji w zakresie stomatologii cyfrowej: »przeczytaj«