CEDE docenia dentystów pomagających uchodźcom z Ukrainy

CEDE docenia dentystów pomagających uchodźcom z Ukrainy

Właściciele gabinetów stomatologicznych, którzy zgłosili się do charytatywnego projektu „Dentyści Ukrainie” otrzymają bezpłatne wejściówki na wybrane projekty edukacyjne podczas zbliżających się targów CEDE 2022 w Łodzi (22-24 września).

Przypomnijmy, akcja „Dentyści Ukrainie” to spontaniczny odruch kilku osób związanych z polską branżą stomatologiczną. Kilka dni po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę stworzono stronę internetową z mapą umożliwiającą uchodźcom wymagającym niezbędnej pomocy stomatologicznej odszukanie placówki najbliżej miejsca pobytu. Gabinety, które zgłaszały się do projektu oferowały bezpłatną pomoc w przypadkach szczególnie pilnych. W ciągu kilku tygodni na mapie było już kilkaset gabinetów.

- Trudno oszacować, ilu uchodźców skorzystało z pomocy, ale z pewnością cały projekt był ważnym dowodem solidarności polskich dentystów z uchodźcami z Ukrainy. Zdajemy sobie sprawę, że pomoc płynęła z serca, w większości przypadków była bezinteresowna, ale jako jeden z Partnerów akcji chcemy wyróżnić dentystów, nagrodzić ich, oferując bezpłatne uczestnictwo w wybranych projektach szkoleniowych podczas targów CEDE – informują organizatorzy.

Stomatolodzy, którzy zgłosili swój gabinet na mapę akcji „Dentyści Ukrainie” będą mogli wybrać uczestnictwo w wybranym dniu Forum Cyfrowego BE DIGITAL lub wybranym wykładzie Forum CEDE Dental Challenge (2 wejściówki na 1 gabinet). Z akcji wyłączono udział w warsztatach. Pierwszy z projektów to edukacyjne kompendium wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia przygody ze stomatologią cyfrową, w ramach drugiego odbędzie się m.in. sesja amerykańska, której kierownikiem naukowym jest dr n. med. Bartosz Suliborski.

Jak otrzymać bezpłatne zaproszenie? Należy zarejestrować się na www.cede.pl, złożyć zamówienie na wybrane szkolenie, a następnie dodatkowo wysłać informację na adres cede@cede.pl z hasłem Dentyści Ukrainie z nazwą kliniki, nazwiskiem osoby, na którą zostało złożone zamówienie. Po weryfikacji w systemie prześlemy maila z potwierdzeniem uczestnictwa, a identyfikator będzie można odebrać na miejscu w recepcji CEDE 2022.