Akcja ŁAP RABAT powraca!

Akcja ŁAP RABAT powraca!

Drodzy Wystawcy CEDE 2022, ruszamy z drugą edycją akcji promocyjnej ŁAP RABAT. W 2021 roku ponad połowa uczestników, którzy zarejestrowali się po akcjach mailingowych reklamujących Wasze produkty, wzięła udział w wystawie.

Przypomnijmy, zasady akcji ŁAP RABAT są proste jak…droga do Łodzi.
Wystawca CEDE określa promocję na wybrany produkt lub usługę oraz liczbę osób uprawnionych do odbioru produktu w specjalnej cenie i…tyle! Resztą zajmujemy się my.
W ramach promocji bezpłatnej rejestracji dla zwiedzających wysyłamy mailing po naszej bazie (datę ustalamy wspólnie).
W komunikacji reklamujemy wyłącznie jeden produkt, publikujemy jego nazwę, dodajemy logo oraz link do strony. Naturalnie, zapraszamy również na konkretne stoisko.
Rabat przysługuje pierwszym 10, 20 lub XX osobom, które zarejestrują się na CEDE po akcji mailingowej.
Jako organizatorzy, wysyłamy do tych osób specjalny voucher, również z brandingiem Państwa firmy.
Wystawcy otrzymują listę osób uprawnionych do odbioru rabatu bezpośrednio na stoisku. Prawda, że proste? Udział w akcji nie wiąże się z opłatami dla wystawców!

Dlaczego warto? W poprzedniej edycji akcji wzięło udział ponad 300 osób, więcej niż połowa faktycznie wzięła udział w CEDE 2021. Dobra promocja z pewnością pomaga w budowaniu frekwencji na stoisku.

W akcji ŁAP RABAT, w 2021 roku udział wzięły firmy: Acteon, Anger, A.B. Berren, CadXpert, Cerkamed, Dental ID, Elamed, Eldan, Equadent, Hol-Dental Depot, Meditrans, Melag.