30 lat CEDE: aż trzy wydarzenia w jednym miejscu

30 lat CEDE: aż trzy wydarzenia w jednym miejscu

Wystawa z udziałem najlepszych producentów i dystrybutorów, konferencja, której tematy przypadną do gustu lekarzom ogólnie praktykującym oraz absolutna nowość w kraju – forum cyfrowe, skupiające w jednym miejscu wybitnych ekspertów i najlepsze technologie cyfrowe – to najważniejsze elementy  urodzinowej edycji targów CEDE w Łodzi (22-24 września).

Najważniejsze, ale nie wszystkie: do programu targów wraca plebiscyt Gwiazdy CEDE, szykuje się też duża impreza urodzinowa z okazji 30. lat CEDE. Potrzebujecie jeszcze więcej argumentów, aby przyjechać jesienią do Łodzi? Bardzo proszę - wstęp na wystawę pozostaje bezpłatny, a system rejestracji na wykłady i warsztaty jest bardziej elastyczny.

Zarejestruj się / zaloguj

- Przygotowania idą pełną parą. Internetowa rejestracja dla zwiedzających jest już otwarta, wkrótce rozpoczniemy zapisy na wykłady i warsztaty, a także zaczniemy przyjmować zgłoszenia do konkursu Gwiazdy CEDE 2022. To co wydarzy się w Łodzi, to efekt obserwacji potrzeb rynku oraz wielu rozmów z uczestnikami. Liczymy, że każda wprowadzona zmiana wzmacnia nasz projekt – przekonują Organizatorzy.

Wystawa na dobre powraca do Łodzi, ale w końcu odbędzie się w docelowym, nowoczesnym obiekcie – EXPO (znajduje się w kompleksie, w którym przez lata odbywało się CEDE). Na liście wystawców nie brakuje lubianych producentów, dystrybutorów i dostawców wszelkich usług dla branży. Uczestnicy – jak zawsze – mogą liczyć na świetne doradztwo oraz okolicznościowe rabaty.

Na część edukacyjną CEDE składają się dwa projekty. Pierwszym kieruje dr n. med. Bartosz Suliborski. Do Łodzi zaprosił on znakomitych ekspertów z USA (Masri, Feldman, Shiau, Eisner i inni). Sesję amerykańską uzupełnią wykłady i warsztaty prof. Mariusza Lipskiego i doktora Macieja Kuźmińskiego. Uczestnicy będą mogli wykupić udział w pojedynczych projektach lub całodniowe pakiety (najlepsza cena). 

Absolutną nowością CEDE, ale i branżowej rzeczywistości, jest Forum Cyfrowe BE DIGITAL, skierowane do lekarzy dentystów i techników dentystycznych.

- W jednym miejscu zaprezentujemy to co najlepsze w stomatologii cyfrowej. Będą wykłady, warsztaty, pokazy i specjalnie zbudowana strefa, w której zaplanowaliśmy m.in. festiwal skanerów, testy software czy pokazy druku 3D. Projekt stworzą fantastyczni ludzie, prawdziwi pasjonaci digitalizacji, gotowi na spotkania z lekarzami i technikami – zapewniają organizatorzy.

Jednym z Partnerów Forum jest Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych, które zorganizuje własną sesję.

Nowa na CEDE będzie także formuła konkursu Gwiazdy CEDE. Tradycja i nowoczesność spotykają się w połowie drogi, co w praktyce oznacza, że zwycięzców wyłonią zarówno jurorzy (podobnie jak to bywało podczas Grand Prix CEDE) jak i internetowa publiczność. Laureatów poznamy podczas urodzinowej Gali z okazji 30 lat projektu. CEDE jako pierwsza impreza stomatologiczna w kraju osiąga ten znakomity wiek.