Informacje dla uczestników Zjazdu

Poniżej znajdą Państwo zbiór informacji, które mamy nadzieję, pomogą Państwu w sprawnym przemieszczaniu się po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie Zjazdu i wystawy CEDE.

 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW ZJAZDU
     Pasaż przy pawilonie 8A stoisko oznaczone jako „Recepcja Kongresu”

Wszyscy uczestnicy IV Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych proszeni są o zgłoszenie się z bezpłatną kartą wstępu do recepcji kongresowej po odbiór identyfikatora kongresowego i pozostałych materiałów (program, katalog, torba kongresowa).

Recepcja Kongresu czynna będzie:

                      Środa, 18 września - 16:00 - 20.00         
                      Czwartek, Piątek, Sobota, 19-21 września - 8.00 - 18.00     

 WEJŚCIE NA TEREN MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH (MTP)

Wejście tylko z bezpłatną kartą wstępu lub odebranym dzień wcześniej identyfikatorem kongresowym. Bezpłatną kartę wstępu można w każdej chwili pobrać i wydrukować ze swojego konta w systemie rejestracyjnym Kongresu na stronie www.cede.pl. Jeśli zapomną Państwo swojej bezpłatnej karty wstępu prosimy podejść do jednego ze stanowisk pre-rejestracji (znajdujących się w holu wejściowym), wpisać swój adres mailowy (użyty przy rejestracji konta) i wydrukować swoją bezpłatną kartę wstępu. 

Otwarte będą dwa wejścia na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich (zobacz mapę):
- Wejście Wschodnie od strony dworca PKP (ul. Roosevelta)
- Wejście Zachodnie od strony ul. Śniadeckich

 WYKŁADY IV Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych - zobacz tematykę
     - Pawilon 15 - sale: 1.B+1.C (zobacz mapę)

Wstęp na salę wykładową jest możliwy tylko na podstawie identyfikatora kongresowego. Przy wejściu do sali należy wczytać kod paskowy znajdujący się na identyfikatorze.  

 WARSZTATY dla Higienistek i Asystentek 

     - Pawilon 7 - sale 1.E, 1.G, 1.H

Sale wykładowe i warsztatowe otwierane są dla uczestników pół godziny przed rozpoczęciem wykładu/warsztatu.

 CERTYFIKATY

Certyfikat uczestnictwa w Kongresie - będzie dostępny na koncie on-line każdego z zarejestrowanych uczestników Kongresu już w trakcie trwania Kongresu. Certyfikat będzie można wydrukować w Pawilonie 15 (przy stanowisku z kawą) - wystarczy zeskanować kod znajdujący się na identyfikatorze. Certyfikat będzie można też wydrukować po zakończeniu Kongresu logując się na swoim koncie. 

Ankieta ewaluacyjna - Zależy nam na Państwa opinii o programie Kongresu, która pomoże nam w tworzeniu programu w kolejnych latach. Dlatego też, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety oceniającej wykłady i wykładowców. Będzie można ocenić tylko wykład, w którym się uczestniczyło.

Stanowiska z ankietą ewaluacyjną znajdować się będą w pawilonie 15, przy stanowiskach do wydruku certyfikatów.

 Na terenie zarówno wystawy jak i pawilonu 15 dostępne będzie bezpłatne WiFi:
     Sieć: CEDE2019Free
     Hasło: cede2019 

 Przejazdy  komunikacją  miejską

W dniach 18-21 września 2019 r. identyfikator uczestnika Kongresu uprawnia do bezpłatnego korzystania ze środków komunikacji miejskiej ZTM w Poznaniu.