Zaproszenie

Prof. Marzena DominiakProf. Marzena Dominiak, przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Członek Komitetu Edukacyjnego FDI

Szanowni Państwo,

dużymi krokami zbliżamy się do 28. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (19-21 września) i towarzyszącego jej 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Już dziś zapraszam do Poznania, nie mając żadnych wątpliwości, że każdy znajdzie dobry powód, aby być uczestnikiem tych wydarzeń.

CEDE to więcej niż targi, więcej niż wystawa, więcej niż kongres. To tworzony z pasją projekt, który jest miejscem spotkań osób oraz firm czerpiących życiową energię z nieustannego rozwoju. Rozwój w stomatologii ma wiele aspektów. To świadomość, że otaczające technologie są na wyciągnięcie dłoni, to poczucie, że raz zdobyta wiedza, nie daje gwarancji skuteczności, to przekonanie, że stawiając sobie nowe wyzwania - możemy więcej. CEDE bezsprzecznie jest miejscem, które pomaga w rozwoju. Pozwala zbliżyć się do nowoczesnych urządzeń, narzędzi i materiałów, przekazuje wiedzę zgodną z najwyższymi standardami, ale przede wszystkim inspiruje i łączy ludzi.

Idea: „naucz się, dotknij, porównaj, kup”, którą realizujemy podczas CEDE, z każdym rokiem zyskuje nowych sympatyków. Internet czy telefon nie zastąpią ludzkich relacji, nie każdy sprzęt można zrozumieć klikając myszką, najlepsza praca naukowa, opublikowana w najlepszym czasopiśmie, nie odpowie na pytanie, które zrodzi się po jej przeczytaniu. Nie mamy wątpliwości, że uczestnictwo w CEDE to dobra inwestycja, w równym stopniu dla producentów i dystrybutorów, co lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek stomatologicznych czy managerów. Mówimy to głośno, w czasach, gdy decyzję o absencji w gabinecie podjąć coraz trudniej. Mówimy to głośno, w czasach, gdy wystawcy stawiają na rozbudowę sieci sprzedaży i e-commerce.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa w wystawie, 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej, otwartych forach edukacyjnych, plebiscycie „Gwiazdy CEDE” oraz projektach integracyjnych.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak