Informacje dla uczestników Kongresu

Poniżej znajdą Państwo zbiór informacji, które mamy nadzieję, pomogą Państwu w sprawnym przemieszczaniu się po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie Kongresu.

 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW KONGRESU
     Pasaż przy pawilonie 8A stoisko oznaczone jako „Recepcja Kongresu”

Wszyscy uczestnicy Kongresu proszeni są o zgłoszenie się z bezpłatną kartą wstępu do rejestracji kongresowej po odbiór identyfikatora kongresowego i pozostałych materiałów (program, katalog, torba kongresowa).

Rejestracja Kongresu czynna będzie:

                      Środa, 18 września - 16:00 - 20.00         
                      Czwartek, Piątek, Sobota, 19-21 września - 8.00 - 18.00     

 WEJŚCIE NA TEREN MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH (MTP)

Wejście tylko z bezpłatną kartą wstępu lub odebranym dzień wcześniej identyfikatorem kongresowym. Bezpłatną kartę wstępu można w każdej chwili pobrać i wydrukować ze swojego konta w systemie rejestracyjnym Kongresu na stronie www.cede.pl. Jeśli zapomną Państwo swojej bezpłatnej karty wstępu prosimy podejść do jednego ze stanowisk pre-rejestracji (znajdujących się w holu wejściowym), wpisać swój adres mailowy (użyty przy rejestracji konta) i wydrukować swoją bezpłatną kartę wstępu. 

Otwarte będą dwa wejścia na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich (zobacz mapę):
- Wejście Wschodnie od strony dworca PKP (ul. Roosevelta)
- Wejście Zachodnie od strony ul. Śniadeckich

 WYKŁADY 3. KONGRESU UNII STOMATOLOGII POLSKIEJ - zobacz tematykę
     - Pawilon 15 - sale: 1.A, 1.B, 1.C, 1.F, 1.G (zobacz mapę)
     - Pawilon 7 antresola - sale: 1.A, 1G+1.H

Wstęp na sale wykładowe Kongresu jest możliwy tylko na podstawie identyfikatora kongresowego. Przy wejściu do sali należy wczytać kod paskowy znajdujący się na identyfikatorze. 

W ramach wykupionego uczestnictwa w Kongresie mogą Państwo wziąć udział we wszystkich wykładach odbywających się danego dnia (nie dotyczy to udziału w warsztatach i seminariach).

Wykłady Kongresu prowadzone w języku angielskim będą tłumaczone symultanicznie na język polski. Stanowiska do wydawania słuchawek znajdować się będą w salach wykładowych przy drzwiach wejściowych. Bardzo prosimy o zwrot słuchawek po zakończonym wykładzie / sesji.

 SYMPOZJUM SATELITARNE 

     - wstęp wolny

• Czwartek, 19 września 2019 - Sympozjum firmy Pierre Fabre Medicament
  Pawilon 7,  sala 1.G+1.H, godz. 12:30 - 14:00 - zobacz tematykę

 WARSZTATY KONGRESOWE zobacz tematykę

     - Pawilon 7 - sale 1.B, 1.C, 1.E, 1.F, 1.G, 1.H
     - Pawilon 15 - sala 1.D
     - Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego - sala fantomowa

Uczestnicy Kongresu będą mogli wykupić udział w warsztatach (w miarę ich dostępności) również na miejscu - w Recepcji Kongresu.

Sale wykładowe i warsztatowe otwierane są dla uczestników pół godziny przed rozpoczęciem wykładu/warsztatu.

 CERTYFIKATY

Certyfikat uczestnictwa w Kongresie - będzie dostępny na koncie on-line każdego z zarejestrowanych uczestników Kongresu już w trakcie trwania Kongresu. Certyfikat będzie można wydrukować w Pawilonie 15 (przy stanowisku z kawą) - wystarczy zeskanować kod znajdujący się na identyfikatorze. Certyfikat będzie można też wydrukować po zakończeniu Kongresu logując się na swoim koncie. 

Certyfikaty przyznające punkty edukacyjne - będą generowane po Kongresie (po 30 września) na kontach on-line uczestników. 

Ankieta ewaluacyjna - Zależy nam na Państwa opinii o programie Kongresu, która pomoże nam w tworzeniu programu w kolejnych latach. Dlatego też, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety oceniającej wykłady i wykładowców. Będzie można ocenić tylko wykład, w którym się uczestniczyło.

Stanowiska z ankietą ewaluacyjną znajdować się będą w pawilonie 15, przy stanowiskach do wydruku certyfikatów.

 Na terenie zarówno wystawy jak i pawilonu 15 dostępne będzie bezpłatne WiFi:
     Sieć: CEDE2019Free
     Hasło: cede2019 

 Przejazdy  komunikacją  miejską

W dniach 18-21 września 2019 r. identyfikator uczestnika Kongresu uprawnia do bezpłatnego korzystania ze środków komunikacji miejskiej ZTM w Poznaniu.