CEDE - dlaczego warto tu być?

CEDE więcej niż wystawa

CEDE to idea, która schlebia ambicji, nierozerwalnie łącząc nowoczesną stomatologię z czasem teraźniejszym
CEDE to wystawcy, którzy rozumieją potrzeby branży, pozwalając cieszyć się klientowi każdą dokonaną transakcją
CEDE to wiedza, serwowana w jednym miejscu i czasie, dająca pewność leczenia i przewagę nad konkurencją
CEDE to gwiazdy, które naprawdę błyszczą, w tym Gwiazdy (CEDE), które każdy może mieć w swoim gabinecie
CEDE to spotkania, które budzą uśmiech, w przelotnym uścisku pomiędzy zwiedzaniem a wykładami lub podczas wieczornej integracji
CEDE to atrakcje, które kreują trendy, pozwalając raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego sformułowanie „jechać na targi”


wystawa warsztaty Gwiazdy_CEDE koncert

 

Dla zwiedzającego:

√ CEDE to wydarzenie, które przestaje być wyłącznie oknem wystawowym branży, to projekt, który daje dużo więcej niż klasyczna wystawa.

√ CEDE to wydarzenie, które pozwala dotrzymać kroku nowoczesnej stomatologii, zarówno w wymiarze wiedzy jak i sprzętu, materiałów czy narzędzi.

√ CEDE to projekt, który kumuluje, to co najlepsze w stomatologii, w jednym czasie i w jednym miejscu, aspirujący do roli przewodnika w zawodowych wyborach stomatologa, higienistki, asystentki czy technika.

√ CEDE to nowości na stoiskach wystawców z Polski i zagranicy. W Poznaniu prezentują się rodzinne firmy producenckie, dystrybutorzy oraz światowi giganci. To okazja to testów, porównań i negocjacji.

√ CEDE to sprawdzona wiedza prezentowana przez uznanych specjalistów, taka, która pozwala bezpiecznie i skutecznie leczyć oraz podnosić kompetencje i umiejętności.

√ CEDE to unikalne projekty edukacyjne: Kongres Unii Stomatologii Polskiej (integracja najważniejszych towarzystw i organizacji – wykłady i warsztaty), Naukowy Zawrót Głowy (najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie oraz studenckie – sesja otwarta), sympozja satelitarne, fora edukacyjne (Stomatologia 3.0, Dental Club, Business Dental Forum – sesja otwarta).

√ CEDE to kreatywne projekty towarzyszące – internetowy plebiscyt „Gwiazdy CEDE” wyłaniający najpopularniejsze produkty stomatologiczne, debaty eksperckie czy imprezy integracyjne (np. brejkDENS – z turniejem bilardowym, pokazami mistrza świata i warsztatami salsy.)

√ CEDE to projekt, który chce rozwijać polską stomatologię. Przyłączysz się do nas?!

 

 wystawa wystawa_szkolenia wystawa koncert