Doktoranci

Wpływ zębów, bezzębia oraz protez dentystycznych na słuch, ocena wypełnień kanałów korzeniowych w oparciu o metodę mikrotomografii komputerowej czy zastosowanie trójwymiarowych wydruków celulozowych dla potrzeb chirurgii szczękowej – to tylko niektóre z tematów zaprezentowanych w części doktorskiej sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” w 2017 r. Jakie będą w 2018 roku? To zależy także od Ciebie!

Jeżeli jesteś autorem obronionej pracy doktorskiej w każdej z dziedzin stomatologicznych i chcesz zaprezentować wiedzę na forum największego kongresu stomatologicznego w Polsce, a jednocześnie aktywnie rozwijać polską stomatologię i stanąć do rywalizacji o atrakcyjne nagrody (stypendia, kursy, materiały, książki), zgłoś pracę na sesję „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”.

Udział w sesji to szansa na sprawdzenie się w roli prelegenta w obecności uznanych autorytetów oraz miłośników nauk stomatologicznych. Na doktorów, którzy najlepiej opowiedzą o własnych badaniach czekają nagrody oraz możliwość poprowadzenia wykładu w części głównej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej w następnym roku.

ikona  ZGŁOŚ PRACĘ  ikonaRegulamin zgłaszania prac doktorskich


regulamin
pobierz plik .pdf

Prace można zgłaszać od 1 lutego do 30 maja 2018

Dla autora najlepszej pracy Wydawnictwo Kwintesencja ufundowało voucher uprawniający do uczestniczenia w konferencjach Kwintesencji (do kwoty 1000 Eur).


Zobacz
podsumowanie sesji w 2017 r.