Informacje dla uczestników Kongresu

Poniżej znajdą Państwo zbiór informacji, które mamy nadzieję, pomogą Państwu w sprawnym przemieszczaniu się po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie Kongresu.

 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW KONGRESU
     Pasaż przy pawilonie 8A stoisko oznaczone jako „Recepcja Kongresu”

Wszyscy uczestnicy Kongresu proszeni są o zgłoszenie się z bezpłatną kartą wstępu do rejestracji kongresowej po odbiór identyfikatora kongresowego i pozostałych materiałów (program, katalog, torba kongresowa).

Rejestracja Kongresu czynna będzie:

                      Środa, 19 września - 16:00 - 20.00         
                      Czwartek, Piątek, Sobota, 20-22 września - 8.00 - 18.00     

 WEJŚCIE NA TEREN MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH (MTP)

Wejście tylko z bezpłatną kartą wstępu lub odebranym dzień wcześniej identyfikatorem kongresowym. Bezpłatną kartę wstępu można w każdej chwili pobrać i wydrukować ze swojego konta w systemie rejestracyjnym Kongresu na stronie www.cede.pl. Jeśli zapomną Państwo swojej bezpłatnej karty wstępu prosimy podejść do jednego ze stanowisk pre-rejestracji (znajdujących się w holu wejściowym), wpisać swój adres mailowy (użyty przy rejestracji konta) i wydrukować swoją bezpłatną kartę wstępu. 

Otwarte będą dwa wejścia na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich (zobacz mapę):
- Wejście Wschodnie od strony dworca PKP (ul. Roosevelta)
- Wejście Zachodnie od strony ul. Śniadeckich

 WYKŁADY 1. KONGRESU UNII STOMATOLOGII POLSKIEJ
     - Pawilon 15 - sale: 1.A, 1.B, 1.C, 1.E, 1.F, 1.G (zobacz mapę)
     - Pawilon 7 - sale: 1.A, 1.E, 1G+1.H

Wstęp na sale wykładowe Kongresu jest możliwy tylko na podstawie identyfikatora kongresowego. Przy wejściu do sali należy wczytać kod paskowy znajdujący się na identyfikatorze. Sale wykładowe mają ograniczoną pojemność. Dlatego nie gwarantujemy zapewnienia wszystkim uczestnikom miejsc siedzących na wykładach.

W ramach wykupionego uczestnictwa w Kongresie mogą Państwo wziąć udział we wszystkich wykładach odbywających się danego dnia (nie dotyczy to udziału w warsztatach i kursach praktycznych).

Wykłady Kongresu prowadzone w języku angielskim będą tłumaczone symultanicznie na język polski. Stanowiska do wydawania słuchawek znajdować się będą w salach wykładowych przy drzwiach wejściowych. Bardzo prosimy o zwrot słuchawek po zakończonym wykładzie / sesji.

 SYMPOZJA SATELITARNE FIRM

     - wstęp wolny

• Czwartek, 20 września 2018 - Sympozjum firmy Pierre Fabre Medicament
  Pawilon 7,  sala 1.G+1.H, godz. 14:00 - 15:00 - zobacz tematykę

• Piątek, 21 września 2018 - Sympozjum firmy Chema-Elektromet
   Pawilon 15, sala 1.E, godz. 13:00 - 15:00 - zobacz tematykę

 WARSZTATY KONGRESOWE

     - Pawilon 7 - sale 1.B, 1.D, 1.E, 1.F, 1.G, 1.H -  zobacz tematykę

Uczestnicy Kongresu będą mogli wykupić udział w warsztatach (w miarę ich dostępności) również na miejscu - w Recepcji Kongresu.

Wszystkie zamówienia na warsztaty (z powodu ograniczonej ilości miejsc) i nieopłacone do dnia 19 września zostaną anulowane.

Sale wykładowe i warsztatowe otwierane są dla uczestników pół godziny przed rozpoczęciem wykładu/warsztatu.

 CERTYFIKATY

Certyfikat uczestnictwa w Kongresie - będzie dostępny na koncie on-line każdego z zarejestrowanych uczestników Kongresu już w trakcie trwania Kongresu. Certyfikat będzie można wydrukować w Pawilonie 15 (przy stanowisku z kawą) - wystarczy zeskanować kod znajdujący się na identyfikatorze. Certyfikat będzie można też wydrukować po zakończeniu Kongresu logując się na swoim koncie. 

Certyfikaty przyznające punkty edukacyjne - będą generowane po Kongresie (po 28 września) na kontach on-line uczestników.
Osoby, które nie mają założonego konta on-line (korzystały z formularza rejestracyjnego w Pdf’ie) prosimy o zachowanie identyfikatora Kongresowego. Na podstawie unikalnego numeru z identyfikatora będzie można pobrać certyfikaty ze strony www.cede.pl

Ankieta ewaluacyjna - Zależy nam na Państwa opinii o programie Kongresu, która pomoże nam w tworzeniu programu w kolejnych latach. Dlatego też, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety oceniającej wykłady i wykładowców. Będzie można ocenić tylko wykład, w którym się uczestniczyło.

Stanowiska z ankietą ewaluacyjną znajdować się będą w pawilonie 15, przy stanowiskach do wydruku certyfikatów.

 Na terenie zarówno wystawy jak i pawilonu 15 dostępne będzie bezpłatne WiFi:
     Sieć: CEDE2018Free
     Hasło: cede2018 

 Przejazdy  komunikacją  miejską

W dniach 19-22 września 2018 r. identyfikator uczestnika Kongresu uprawnia do bezpłatnego korzystania ze środków komunikacji miejskiej ZTM w Poznaniu.